Tokio Hotel Kids
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Trebuie sa mergem peste 1000 de mari departare Prin 1000 de ani intunecati si fara timp 1000 de stele trec pe langa Trebuie sa mergem peste 1000 de mari departare De inca 1000 de ori prin infinitate Apoi suntem in sfarsit liberi
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fan-Ficurile mele scurte...

In jos 
AutorMesaj
KiDu_FeRiCiT
Admin
KiDu_FeRiCiT


Mesaje : 115
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 24

Fan-Ficurile mele scurte... Empty
MesajSubiect: Fan-Ficurile mele scurte...   Fan-Ficurile mele scurte... I_icon_minitimeSam Apr 10, 2010 1:03 am

Pentru inceput...Capra cu 5 copii..
P.S : Cainele a fost dus la dresaj, iezii si capra s-au mancat la masa de Paste, Ursul la gradina zoo, Tapul a fost dus la stana si la concursuri de Miss, iar curcanul a ajuns delicatesa in America pt. gustul lui de la Ziua Recunostintei...

Enjoy...And comment!!!

Story:
Capra cu 5 copii

Era o data o capra cu 5 copii. Tatal lor era plecat pe Saturn sa-I cumpere inel de logodna caprei.
Capra trebuie sa plece la mall si le-a spus celor 3 iezi, curcanului si cainelui:
“Sa faceti o baie ca mirositi ca niste porci, mai copii!”
Mama capra pleca la mall sa cumpere lenjerie intima ca sa-l poata astepta pe sot, pe nume MoWgLi—TaPuL JuNgLeI.
Pe Saturn erau niste traficanti de iarba de proasta calitate. S-a bagat in aceasta afacere, ca sa cumpere copiilor un interfon performant cu camera de luat vederi, cu detector de miscare si de minciuni ca sa-I poata vedea pe lupi.
Cand s-a intors capra de la mall era fffff suparata k nu erau reduceri. Cand vazu ca TzApUl nu-I Acasa se suppara si mai tare si isi dadu seama ca TzApUl este un afemeiat.
Cand s-a intors Acasa, tapul a trecut printr-o padure fara pasaport, iar ursul l-a arestat.
Capra a aflat ca sotul ei este arestat si a plecat cu toti copiii intracolo.
Ca sa-l elibereze pe sot, ea a platit o cautiune, si anume sa se culce cu urs 2 nopti la rand, fiind foarte bucuroasa ca sa se razbune pe sotul ei care o inselase cu un martian.
Capra a divortat de tap si s-a casatorit cu ursul, deoarece ii placea cum era la pat.
Copiii au ramas orfani deoarece parinti lor erau nisteeeeeeeeeeee…..DENATURAAAAAAAAAAAAATIII!!!!!
And the video, made by Me And Giuli...Ca Ale era somnoroasa si la 00.35 ea dormea...cand noi faceam videoul...Ne-am chinuit kmva kmv cu "Identitate ascunsa"...Darrr..E bine si asa...Voi ce ziceeeti?Question
https://www.youtube.com/watch?v=0tV5o_gsPnY




Sus In jos
https://tokiohotelkids.forumgratuit.ro
 
Fan-Ficurile mele scurte...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokio Hotel Kids :: You are the first! :: Fan-Fics-
Mergi direct la: